Instruktorzy

Poznaj naszych Instruktorów


Doświadczeni, kompetentni, mili

Gdzie pasja spotyka się z ciężką pracą

Marcin Wojdyła

Trener Personalny, Instruktor fitness

Magister Wychowania Fizycznego oraz gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, instruktor rekreacji ruchowej Kulturystyka, Trener personalny , międzynarodowy instruktor TRX-GSTC, Instruktor sportu z zakresu Pływanie jak również Instruktor sportu o specjalności Narciarstwo Alpejskie, Ratownik WOPR .Uczestnik wielu szkoleń i warsztatów. Od dziecka związany ze sportami zespołowymi. Sport jest jego ogromną pasją i obecnie sposobem na życie. Uwielbia pracę z ludźmi -w czym pomaga jego energia, optymizm i pozytywne nastawienie do życia! Ciągle doskonali swoje umiejętności by skutecznie pomagać czy też doradzić każdemu kto tego potrzebuje.

 

Magdalena Fik

Trener Personalny, Instruktor fitness

Moja przygoda rozpoczęła się kilka lat temu, kiedy zapragnęłam zmienić swój wygląd i wzmocnić pewność siebie. Chodziłam niemal na wszystkie zajęcia proponowane przez ten klub. Zakochałam się w ćwiczeniach i w zdrowym stylu życia. Uzyskałam tytuł trenera personalnego i prowadzę zajęcia fitness. Na zajęciach grupowych lubię dać porządny wycisk, a na personalnych indywidualnie podchodzę do każdego klienta, zachęcając nie tylko do treningów, ale i do zmiany diety oraz pozytywnego myślenia

Jeśli chcesz, tak jak ja kilka lat temu, zmienić siebie zapraszam na zajęcia już dziś!

 

Mateusz Kowalski

Trener Personalny, Instruktor fitness

Magister wychowania fizycznego ze specjalizacją Trenera Personalnego oraz Instruktora Odnowy biologicznej i gimnastyki korekcyjnej, posiada dodatkowe kwalifikacje takie jak: Instruktor Hokeja na Lodzie, Unihokeja, LEKI Nordic Walking oraz uczestnik szkoleń i kursów m.in. z: Postępowania treningowego po urazach kolana i barku, Zdrowy Kręgosłup, Barbell Workout, Funkcjonalny Trening Powięziowy. Nauczyciel akademicki PWSZ w Sanoku, gdzie prowadzi zajęcia z wychowania fizycznego, sekcji sportowych dla studentów oraz treningi grupowe dla pracowników uczelni. Trener Hokeja na lodzie w grupach młodzieżowych STS UKS Niedźwiadki Sanok. W Energy Fitness Club pracuje od 2014 roku prowadząc treningi personalne, a także zajęcia grupowe.

Magdalena Kołodziej

Instruktorka jogi

Moja przygoda z jogą zaczęła się kilka lat temu kiedy to zmęczona i zestresowana szukałam skutecznych metod wyciszenia i relaksu. Poszukiwania rozpoczęłam od literatury, potem były kursy, warsztaty oraz samodzielna praktyka. Obecnie jestem dyplomowanym instruktorem w tradycji Szkoły Jogi Sivanandy, posiadam też certyfikat z Arial Jogi i Pilatesu. Staram się stale zgłębiać swą wiedzę aby móc przekazać Wam to co czego sama się nauczyłam.

Chętnie służę radą również w dziedzinie diety wegetariańskiej i technik relaksacyjnych.

 

 

Mateusz Gierczak

Trener Personalny

Aktualnie studiuje . W wieku 8 lat swoją przygodę ze sportem zaczął od piłki nożnej. Zawodową karierę piłkarza przerwała ciężka kontuzja kolana, której następstwem było przeniesienie zainteresowań na kulturystykę i zajęcia fitness. Każda nowa osoba, która przychodzi na siłownię to dla niego wyzwanie. Bardzo angażuję się w każdy trening i kibicuje swoim podopiecznym w drodze do osiągnięcia wymarzonej formy.

 

 

 

 

Edyta Zakrzewska

Instruktorka zumby

Prowadzenie zajęć Zumba Fitness to jej wielka miłość oraz sposób na szalony styl życia „po godzinach”. Jest ogromnym miłośnikiem zdrowego, racjonalnego odżywiania oraz fanem aktywności fizycznej. Emanuje energią, uśmiechem, radością, otwartością oraz seksapilem. Czerpie ogromną radość z każdej minuty tańca, którą obdarza wszystkich uczestników swoich zajęć. Edyta regularnie występuje jako instruktor na maratonach Zumba Fitness organizowanych na terenie całego województwa podkarpackiego oraz popularyzuje ideę zumby, jako pełnego zabawy, kolorowego stylu życia. Stale rozwija swoje umiejętności poprzez udział w szkoleniach fitness oraz warsztatach tanecznych. Jest instruktorem: Fitness, Zumba Fitness, Zumba Toning, Zumba Sentao, Zumba Step, Zumba Kids& Zumba Kids Jr.

Paweł Kuliga

Instruktor zumby

Ukończył studia na kierunku wychowanie fizyczne i jest absolwentem Studium Animatorów Kultury w Krośnie – o specjalności taniec. Jest instruktorem z gimnastyki oraz odnowy biologicznej. Jego pasją jest taniec: aktywny tancerz, choreograf oraz instruktor tańca. Posiada także kwalifikacje pedagogiczne oraz doświadczenie w organizacji imprez sportowych oraz kulturalnych. Były tancerz w Formacji Tańca Towarzyskiego ,,FLAMENCO’’ z 10-letnim stażem. Współzałożyciel grupy taneczno-kabaretowej ,,Artyści za dychę’’. Licencjonowany instruktor Zumba Fitness od 2015 roku oraz członek Zumba Instruktor Network.

 

Ewelina Huta – Kozłowska

Instruktorka Zumba Fitness

Licencjonowana instruktorka, należąca od 2016 roku do Zumba Instructor Network. Od dzieciństwa zamiłowana w tańcu i rytmach latino, świetnie odnalazła się w Zumbie. Dynamiczna, optymistyczna, zawsze uśmiechnięta, otwarta na ludzi oraz pełna pozytywnej energii instruktorka zarażająca swoją pasją innych. Zumba to jej miłość i pasja, a także styl życia, który przynosi ogromną radość. Na swoich zajęciach wykorzystuje rytmy takie jak: salsa, merengue, cumbia, cha-cha, reggeaton, bachata, dancehall i wiele innych, które gwarantują mnóstwo spalonych kalorii, wspaniałą zabawę oraz niesamowitą radość płynącą z aktywności fizycznej.

 

Michał Basarab

Trener Personalny

“Swoją przygodę ze sportami sylwetkowymi rozpocząłem kilka lat temu, kiedy to postanowiłem zmienić coś w swoim życiu i udowodnić sobie, że systematyczna i konsekwentna praca pozwala osiągnąć sukces. Dziś staram się motywować do działania innych i pomagać w trudnej drodze do wymarzonej sylwetki. Stale poszerzam swoją wiedzę z zakresu treningów oraz żywienia, by móc rozwijać się w tej branży jak najlepiej, dzieląc się doświadczeniami ze swoimi podopiecznymi. Wierzę, że mogę przyczynić się również do osiągnięcia Twojego upragnionego celu. “