Cross trening

Cross trening


To trening angażujący wszystkie partie mięśniowe, oparty na złożonych, funkcjonalnych ruchach.

Poprawia kondycję, rzeźbi sylwetkę, rozwija takie cechy motoryczne jak wytrzymałość sercowo-naczyniowa i oddechowa, wytrzymałość siłowa, elastyczność, szybkość, koordynacja ruchowa i równowaga.

Charakteryzuje się wysoką intensywnością, jest treningiem multidyscyplinarnym, łączącym w sobie elementy treningu kondycyjnego, siłowego, gimnastycznego i interwałowego.

Zajęcia rozpoczynają się rozgrzewką i przygotowaniem do ćwiczeń, objaśnieniem programu i techniki, następnie odbywa się część właściwa trwająca ok 30 minut. Każdy trening zakończony jest rozciąganiem.

Nie zastanawiaj się czy dasz sobie radę, po prostu przyjdź na zajęcia Intro i spróbuj. Zajęcia odbywają się w specjalnie dostosowanych salach, wyposażonych w specjalistyczny sprzęt, pod okien doświadczonych trenerów, którzy profesjonalnie układają zestawy ćwiczeń, tak by były one dopasowane do możliwości ćwiczących.

Cross trening to zintegrowana społeczność, ale otwarta dla wszystkich kochających sport i chcących od treningu czegoś więcej niż tylko spalonych kcal. To sportowy styl życia, świadomość swojego ciała i zdrowia. To trening w niezwykłej atmosferze.

CENNIK

  • Wejście jednorazowe     14 zł
  • Karnet 4 wejścia     47 zł
  • Karnet 8 wejść     77 zł
  • Karnet 12 wejść   95 zł
  • Karnet OPEN   125 zł

Instruktor

Konrad, Marcin oraz Artur

Trening indywidualny to efektywnie spędzony czas na siłowni pod okiem specjalisty jakim jest trener osobisty. Nie ćwiczymy mięśni, ćwiczymy z człowiekiem – to nasze motto. Ważne jest to, aby trening poprawiał nie tylko Waszą sylwetkę ale także zdrowie a tym samym jakość życia.

Treningi TRX pomagają stać się lepszymi w tym, co robimy; pomagają dojść gdzie chcemy, osiągać sportowe i nie tylko sportowe cele; a zajęcia  dodatkowo przysparzają sporo radości, szczególnie jeśli trenuje się w grupie.